FabLab kūrėjų erdvė Vilniuje

Apie Mus

Mokymas

Esame pirmosios „FabLab“ dirbtuvės Lietuvoje, kurios eilę metų aktyviai bendradarbiauja su mokyklomis. Esame sukaupę ir toliau vystome inovatyvaus švietimo kryptį orientuotą į mokymo turinio kūrimą mokytojams bei inovacijų ir technologijų taikymą formalaus ir neformalaus švietimo programose. XXI amžiaus įgūdžių ugdymu pagristas mokymas apima technologijas tokias kaip: mikrovaldiklių programavimas, 3D/2D dizainas ir skaitmeninė gamyba, mechanika ir robotika. Naudojant pažangiausias tarpdalykinio mokymo - STE (A) M, projektinio mokymo užduočių ar dizaino mąstymo metodikas, technnologijų taikymas kūrybiniuose procesuose yra vykdomas per praktines užduotis.

Co-working

Siūlome gerai įrengtą darbo vietą su prieiga prie skaitmeninių gamybos įrangos, pvz., stalinės lazerine pjaustyklės, stalinių CNC staklių, 3D spausdintuvo ir elektronikos laboratorija. Patogi erdvė 3-5 kūrybiškiems žmonėms. Yra nedidelė virtuvėlė su nedideliu šaldytuvu ir kavos virimo aparatu.

Individualūs projektai

Mūsų komanda yra atvira bet kokiems pasiūlymams technologijų, meno ir kūrybinių industrijų srityse.Turime 10 metų patirtį gaminant pagal užsakymą, produktus ar prototipus, jų kūrimą „Kickstarter“ kampanijoms.

Įrankiai ir įranga

Susisiekime